top of page

Svadba v jarných tónoch.

Jar je vzrušujúcim začiatkom novej svadobnej sezóny. Nádherné ročné obdobie na svadbu, keď začínajú kvitnúť kvety a my sa konečne ohrejeme na slnku. Ak plánujete svadbu na jar, existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako oživiť jarnú tému v svadobnom oznámení a v štýle svadby.


V NOZZE navrhujem a vytváram svadobné tlačoviny a mám niekoľko nápadov s jarnou tematikou, aby som vás inšpirovala pre váš veľký deň.


Farby jarného svadobného oznámenia.


Keď si spomeniem na jar, napadnú mi všetky nádherné pastelové farby, ako napríklad ružová, bledomodrá a bledozelená. Východiskovým bodom je pozrieť si svadobné oznámenia na našej webovej stránke www.nozze.sk v sekcii svadobná grafika. Každý dizajn je možné plne prispôsobiť tak, aby zodpovedal farebnej predstave vášho veľkého dňa.


Existuje dôvod, prečo je pastelovo ružová na jar taká obľúbená, a to kvôli jej prirodzenej romantickej elegancii. Jedno z našich svadobných oznámení bledo ružovej farby vyzerá klasicky a elegantne v spojení modernej kaligrafie s minimalistickým motívom.


Bledomodré alebo sivomodré tóny sú nádhernou farebnou voľbou pre jarné svadby a tento odtieň si získava na obľube medzi pármi. Táto kolekcia má uvoľnenú, luxusnú atmosféru. Ponúkam niekoľko dokončovacích úprav. Doplňte vaše pozvanie napríklad voskovou pečaťou.


Odtiene šedej patria medzi neutrálne farby. Ideálne sú pre moderný pár, ktorý má blízko k minimalizmu. Už čoskoro nájdete v našej ponuke nové svadobné oznámenie s mramorovou štruktúrou doplnené pečaťou v kovovom vzhľade.


Bez akýchkoľvek pochybností ďalšou farbou jari, je bledozelená alebo akýkoľvek odtieň zelenej. Či už opäť stavíte na minimalizmus alebo sa rozhodnete pre pozvánku, ktorá bude plná kvetov či zelených lístkov. Takýmto dizajnom v období jari určite nič nepokazíte.Ak nie ste nadšencom farebných kreácií, siahnite po klasike. Biela vám vždy zaručí eleganciu a luxus. Ozvláštniť takúto pozvánku môžete výberom papiera z našej ponuky. Napríklad organickým papierom, ktorý má prirodzený vzhľad a ktorý sa vyrába ručne s ručne trhanými okrajmi. Má zaujímavú (látkovú) štruktúru. V takomto prevedení nájdete u nás aj obálky, ktoré môžu byť aj s prímesou kvetov.
Je krásne inšpirovať sa farbou sezóny, v ktorej plánujete mať svadbu. A však na svadobný deň môžete použiť naozaj akúkoľvek farbu. Kontaktujte ma prostredníctvom nášho emailu info@nozze.sk alebo našich stránok na instagrame alebo facebooku a môžeme sa porozprávať o tom, ako oživiť vaše ideálne svadobné oznámenie.


37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page