top of page

Prečo spolupracovať s nezávislými tvorcami?Ako nezávislý návrhár svadobných oznámení a ostatných tlačovín sa snažím vytvoriť niečo, čo je pre vás skutočne jedinečné, odzrkadľuje vašu osobnosť a záujmy a dopĺňa tému, štýl a farby vášho veľkého dňa. V zásade je vaša svadba oslavou toho, kým ste ako pár, a preto by mala byť naplnená všetkým, čo vás robí...no...vami!


Máte možnosť spolupracovať s človekom, ktorý rozumie procesu plánovania svadby a vie, čo všetko vás čaká od začiatku plánovania až po samotnú realizáciu. Som tu pre vás prostredníctvom telefonickej alebo emailovej komunikácie. Ak je to možné, rada sa s vami stretnem osobne napríklad pri šálke čaju, aby sme sa porozprávali o vašich predstavách a uistili sa, že sme na tej istej vlne.


Ako nezávislý tvorca robím to, čo ma baví. To znamená, že pri každom starostlivo vyrobenom kuse kladiem dôraz a pozornosť na detaily. Teším sa, keď ma kontaktujú páry, ktoré majú naozaj jedinečné nápady. Návrh a tvorba svadobných tlačovín na mieru robí každý deň zábavným, zaujímavým a odlišným, vďaka čomu sa môže rozvíjať moja kreativita, ako aj naša malá "firma".


Ak sa chcete dozvedieť viac o našej práci alebo hovoriť o vašich nápadoch na svadobné tlačoviny, kontaktujte nás!🙂NOZZE svadobný dizajn12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page