top of page

Päť dôvodov, prečo je výber svadobného oznámenia dôležitý.19. Apríl 2021Pokiaľ ide o svadobné tlačoviny, existujú dva pohľady na túto časť svadobných príprav. Prvý pohľad je ten, keď si myslíme, že ide len o papier. No druhý pohľad nám napovedá, že kvalitné svadobné oznámenie môže v sebe ukrývať hodnotu. Som zaujatá? :)

Myslím si však, že svadobné papiernictvo je neuveriteľne dôležité. Aj keď ponúkame celý rad grafických návrhov, farebnú škálu a štruktúru materiálov, podľa mňa dobrý návrh na mieru môže mať obrovský vplyv.


Existuje niekoľko dôvodov, prečo

stojí za to investovať do svadobných tlačovín. Ale, aby sa z toho nestala diplomová práca o papieri, zostavila som päť naj bodov, prečo je výber kvalitného oznámenia pre vašu svadbu zmysluplnou investíciou.1. Voľba svadobného oznámenia je niečo, do čoho sa môžete zapojiť obaja.


Ako pri každej svadbe, aj vo vašom prípade sú určité rozhodnutia, ktoré robíte spoločne a aj také, ktoré robíte každý zvlášť. Výber oznámenia je jedným zo spôsobov, ako si môžete posedieť vo dvojici a spolu sa rozhodnúť.

Obaja poznáte čas, dátum aj miesto vašej svadby. Máte už nejakú predstavu o farbách, či o štýle svadobnej výzdoby? Možno je to pre vás zábava a možno vás to trochu potrápi. Ak ste nerozhodní, poradíme vám a spoločne vytvoríme niečo, čo ohromí vašich hostí.


2. Dizajn napovie, v akom štýle to bude.


Existuje niečo špeciálne, čo je pre vás oboch výnimočné? Prečo to nepoužiť? Máte spoločné záľuby? Obľúbené miesta, na ktoré sa radi vraciate? Možno symbol, ktorý je pre iných neznámy, ale vám pripomína niečo dôležité? Jednoducho, zoznam je nekonečný. Nech je to čokoľvek, nezabudnite, že vaše pozvánky umožnia vašim hosťom nahliadnuť do vášho veľkého dňa. Bude tento deň ležérny a zábavný alebo elegantný alebo možno formálny a tradičný? Toto všetko sa môže odzrkadliť vo vašom pozvaní a napomôcť vašim hosťom pri rozhodnutiach, napríklad ako sa obliecť. :)


3. Poskytnite dôležité informácie.


Či už váš obrad prebehne v kostole, v luxusnom hoteli, na vidieku v starej stodole alebo v prírode na okraji lesa, nezabudnite svojim hosťom poskytnúť informácie. Kde sa stretnete pred samotným obradom. Zabezpečíte pre vašich hostí ubytovanie. Ako sa dostanú domov. Alebo, či môžu so sebou zobrať svoje deti. Poskytnutie podrobností zabezpečí hladký priebeh celého dňa vám aj vašim hosťom.


4. Oznámenie je to, čo vám zostane navždy.


Po úspešnom zavŕšení vášho svadobného dňa budú kvety z výzdoby zvädnuté, torta a koláče zjedené a vaše svadobné šaty, no dobre snáď sa predajú. Okrem vašich spomienok budú jedinou fyzickou pripomienkou tohto dňa fotografie a svadobné oznámenie. Sú niečím hmatateľným. Je to niečo, čo môžete držať v ruke. Niečo, čo s láskou môžete odložiť a raz ukázať nielen svojim deťom, ale aj vnúčatám.


5. Je to umenie.


Presne tak. Vaše svadobné oznámenie je umenie. Je to niečo, čo dizajnér vytvoril špeciálne pre vás a tým sa pokúsil povedať vašim blízkym, známym a priateľom o vašej láske prostredníctvom papiera.


Takže tu máme päť perfektných dôvodov, pre ktoré sa oplatí do svadobných tlačovín investovať.


Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste chceli so mnou spolupracovať na vašich svadobných oznámeniach, kontaktujte ma.
55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page