top of page

Farba a štýl svadobných tlačovín. Ako si správne vybrať?Vaše svadobné oznámenie ako aj ostatné svadobné tlačoviny vám dávajú príležitosť, odzrkadliť vašu jedinečnú osobnosť a vkus. Vaše pozvanie okrem času, miesta a dátumu, poskytne vašim hosťom predstavu o tom, v akom štýle alebo farbách sa bude svadba konať. Nebojte sa ohúriť pozvaných skvelým prvým dojmom.Ako vybrať farbu alebo štýl svadobného oznámenia a ostatných tlačovín?

Začnite tým, že vezmete do úvahy sezónu, kedy sa koná váš veľký deň. Možno sa inšpirujete kvetmi, ktoré budú súčasťou svadobnej výzdoby. Alebo ak máte svadbu v zimnom období, môžete zvážiť tóny farieb, ako je tmavozelená alebo modrá, odtiene sivej... Možností je veľa. Letné svadby siahajú skôr po svetlých pastelových farbách alebo letných farbách, akými sú napríklad koraly. Jesenná farebná schéma sa nesie v teplej okrovej a oranžovej farbe. Miesto a priestor kde sa svadba bude konať, by vás mohlo taktiež vtiahnuť do konkrétnej témy, ako je rustikálny alebo boho štýl, folklór a tak ďalej. Opäť máte na výber viac možností.
Tu prichádza na rad naša zbierka návrhov, ktorú nájdete v sekcii svadobná grafika.

Všetky sety je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašej farebnej schéme a štýlu. Existuje veľa možností na konečnú úpravu tlače, typu papiera, od klasického až po organický papier. Široký výber obálok. Klasické, organické alebo flokáž obálky.NOZZE svadobný dizajn

524 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page