top of page
Prvý kontakt je dôležitý

Ak sa vám naša práca páči, napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ak vás zaujalo konkrétne riešenie, alebo máte vlastnú predstavu, nezabudnite to prosím napísať. Následne vás budeme kontaktovať.

Spoločne hľadáme ideálne riešenie

Plánujete vašu svadbu v konkrétom štýle, alebo sa má niesť v konkrétnych farbách? Pomôžeme vám s výberom z našej galérie alebo spoločne vymyslíme niečo nové. Svadobné oznámenie napovie vašim hosťom v akom duchu sa bude niesť celý svadobný deň.

Výber materiálu

Okrem klasického hladkého papiera vyššej gramáže, perleťového papiera alebo štruktúrovaného, pracujeme aj s organickým ručne vyrábaným papierom. Jeho prirodzený vzhľad, štruktúra a nepravidelné okraje prinášajú niečo nové. Môžu sa stať krásnym doplnkom každej svadby v bohémskom štýle.

Rozmery a ďalšie možnosti

Štandardný rozmer oznámení je 17x12cm. K oznámeniam je možné vytvoriť aj ďalšie doplnky ako sú menovky na stôl, svadobné menu a ďalšie dekorácie. V prípade záujmu, je nutné rezervovať si termín pre tvorbu.

Cenotvorba

Minimálna cena sa odvíja od náročnosti tvorby a zvolených materiálov. V cene je zahrnutá obálka a 3 grafické úpravy. Na začiatku sa uhrádza rezervačný poplatok, ktorý bude následne odpočítaný z celkovej čiastky.

Grafický návrh

Ak ste si vybrali svadobné oznámenie z našej ponuky a ste spokojný s grafickou úpravou a so znením textu, bude to rýchle a jednoduché. Napíšte nám vaše mená, priezviská, adresy prípadne informácie, ktoré chcete poskytnúť vašim hosťom. V cene sú 3 grafické úpravy, ako sme už spomínali v predchádzajúcom bode.

Služba invito

Služba invito zahŕňa doručenie oznámení priamo vašim hosťom, priateľom a známym za vás. Ak máte záujem o využitie tejto služby, nezabudnite to spomenúť v kontaktnom formulári, ktorý nám zašlete aj s ďalšími informáciami.

bottom of page